Projekty Gminy Polkowice

A A A

Program grantowy na wymianę źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych z terenów wybranych gmin Legnicko – Głogowskiego Obszaru Interwencji

Gmina Polkowice – Lider

Urząd Gminy Polkowice, ul. Górna 2 pok. 4, 59-100 Polkowice

 

Mateusz Czarnecki, tel. 76 74 96 001, m.czarnecki@ug.polkowice.pl,

 

Gmina Głogów

Urząd Gminy Głogów, ul. Piaskowa 1, 67-200 Głogów

 

Aneta Hnatyszak, tel. 76 83 65 558, a.hnatyszak@gminaglogow.pl,
Agnieszka Biegas, tel. 76 83 65 557, a.biegas@gminaglogow.pl

 

Gmina Miejska Głogów

Urząd Miejski w Głogowie, Rynek 10, 67-200 Głogów

 

Robert Myśków, tel. 76 72 65 480, rmyskow@glogow.um.gov.pl

Joanna Duraj, tel. 76 72 65 527, j.duraj@glogow.um.gov.pl

 

Gmina Jerzmanowa

Urząd Gminy Jerzmanowa, ul. Lipowa 4, 67-222 Jerzmanowa

 

Anna Palichleb, tel. 76 83 65 543, a.palichleb@jerzmanowa.com.pl

Piotr Wołoszczuk, tel. 76 83 65 538, p.woloszczuk@jerzmanowa.com.pl

 

Gmina Kotla

Urząd Gminy Kotla, ul. Głogowska 93, 67-240 Kotla

 

Kamila Suchocka-Szperlik, tel. 76 83 18 361 wew. 51, promocja@kotla.pl

Edyta Owczarek, tel. 76 83 18 361 wew. 41, remonty@kotla.pl

 

Gmina Przemków

Urząd Miejski w Przemkowie, Plac Wolności 25, 59-170 Przemków

 

Magdalena Kania, tel. 76 83 20 488, m.kania@przemkow.pl

Marta Mendrzycka-Nicewicz, tel. 76 83 20 483, marta@przemkow.pl

 

Gmina Radwanice

Urząd Gminy Radwanice, ul. Przemysłowa 17, 59-160 Radwanice

 

Małgorzata Stroka, tel. 76 75 92 042, malgorzata.stroka@radwanice.pl

Rafał Sip, tel. 76 75 92 037, rafal.sip@radwanice.pl

 

Gmina Żukowice

Urząd Gminy Żukowice, Żukowice 148, 67-231 Żukowice

 

Barbara Ratowska, tel. 76 83 14 241, b.ratowska@zukowice.pl

Marta Strzałkowska, tel.76 83 14 241, marta.strzalkowska@zukowice.pl

 

 

 

red. Michał Zięcina

Logotypy obowiązujące dla RPO WD 2014-2020